Корпоративен кетеринг

КОРПОРАТИВЕН КЕТЕРИНГ

Овој вид на кетеринг е развиен специјално за нашите корпоративни клиенти и се фокусира на потребите на бизнис професионалците. НИЕ знаеме дека корпорациите имаат потреба од кетеринг партнер кој нуди високо квалитетни производи, временска прецизност и разновидност на мениата.

 

Нашиот асортиман на креативни мениа вклучува од полнети кроасани до преубави клуб сендвичи, вкусни крокрти и неверојатни десерти. Секе нешто од нашите мениа може да се „скрои“ по Ваша мерка. И што е најважно – квалитетот на нашата храна како и услугата се непобедливи. Како клиент на одделот за Корпоративен кетеринг можете во целост да сте сигурни во НАС.

 

Најдоброто нешто кај Корпоративниот кетеринг е тоа што НИЕ сме секогаш достапни за Вас. Доволен е само еден телефонски повик.

 

НИЕ ПОСТОИМЕ ЗА ВАС

Свадби

СВАДБИ

НИЕ знаеме дека планирањето на Вашата СВАДБА ОД СОНИШТАТА може да биде многу напорно, но не мора да биде така. Потребен Ви е само добар партнер за планирање кој внимателно ќе ве ислуша и ќе Ви овозможи Вашата идеја да се претвори во реалност до најситниот детал. Без разлика дали Вашата идеална забава е богата вечера или коктел. НИЕ ќе ја завршиме целата работа за Вас.

 

НИЕ ќе Ве водиме низ целиот процес на планирање од избор на простор, преку избор на украсување и цветни аранжмани па се до креирање на совршено мени.

 

НИЕ ПОСТОИМЕ ЗА ВАС

Специјални свечености

Добредојдовте

RocketTheme Joomla Templates